למה סלובקיה ולמה איתנו?

מי אנחנו?

בשנת 1997, באפריל, הגעתי לסלובקיה לראשונה ומיד כשחציתי את הגבול מהונגריה אל סלובקיה הרגשתי מיד שמצאתי בית נוסף עבורי. זו הייתה הרגשה מיוחדת שגרמה להישאר בסלובקיה ולבנות את חיי כאן. 

בתחילת דרכי ארגנתי פסטיבלים בסלובקיה והתרגשתי להציע לחברים ישראלים שהגיעו לאותם פסטיבלים חוויות מיוחדות נוספות ולקחתי אותם לטייל ולהכיר את יופייה של סלובקיה.

נסענו וטיילנו במקומות מדהימים שאף אחד לא הכיר עם נופים קסומים של פסגות הרים שמשתקפים במי האגמים, שמורות טבע, הרבה ירוק, שדות ויערות שבכל מקום זרימת נהר ומים, ללא ספק כולנו היינו מוקסמים מהמראות.

בנוסף לטבע ולמראות, פגשנו הרבה אנשים מקומיים שפתחו את בתיהם בפנינו ואירחו אותנו בחמימות ואהדה אמיתית כמיטב המסורת של הכנסת האורחים המקומית. כמובן שזה היה מלווה בשולחן עם מאכלים מקומיים והרבה פעמים כוסית אלכוהול (שנפס) תוצרת בית (חשוב היה לדעת מתיי להפסיק לשתות).

בשלב זה כבר אפשר היה לומר, שעניין אותי מאוד ללמוד אודות כל דבר שמייחד את סלובקיה החל מהתרבות, דרך המנהגים והמסורת, ובמקביל יצאתי למסע ללמוד את סלובקיה דרך הרגליים וטיילתי בה לאורכה ולרוכבה של במטרה אחת וממוקדת, להכיר את כל שמורות הטבע במדינה, להכיר את מסלולי ההליכה, לחוות את הנופים, לבקר בפניני התרבות, לסייר בעיירות העתיקות, ללמוד את היסטוריה והיהדות. כל מקום שקראתי אודותיו פשוט נסעתי לבקר בו וללמוד אותו לעומק.

לאחר לימוד מעמיק ואמונה שלמה הצעד הבא היה להקדיש את כל הזמן שלרשותי כדי לתכנון ולתאם טיולים בסלובקיה, כך נולד משרד הנסיעות שלי שמטרתו היא לבנות טיולים ייחודיים ויציגו את סלובקיה דרך העיניים שלי.

מאז אני מתאם טיולים בסלובקיה והיותי תושב מקומי נותן לי יתרון אדיר מאפשר לי להכיר כל פינה של המדינה ולהמליץ על חוויות ייחודיות. בהקשבה לצרכיהם של משפחות, אני בונה ומתכנן טיולים שמשלבים טבע, פעילויות ייחודיות למשפחות והיסטוריה, כך שכל אחד יוכל לחוות את המסע בדרך שמתאימה לו.

אני כאן, קרוב וזמין, כדי להקשיב לכל בקשה ולהפוך כל טיול לייחודי ומותאם אישית.

למה איתנו?

החברה שלנו פועלת למעלה מ- 25 שנים ברציפות עם כל כך הרבה שנים של ניסיון והכרות מעמיקה עם סלובקיה, אנו דואגים בכל פעם שהחוויה איתנו תהיה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

בטיולים שלנו אנחנו משלבים את התיירות המובילים ביותר בסלובקיה יחד עם כל המידע וההסברים המעניינים והמדויקים ביותר.

המומחיות שלנו היא טיולים למשפחות עם ילדים, משפחות מורחבות, טיולים מאורגנים למשפחות עם ילדים בכל הגילאים. 

אנו נותנים שירות מלא, ומענה לכל שאלה ובעת הצורך נותנים פתרונות לכל בעיה או תקלה שתצוץ.
נדע תמיד להפנות אתכם למקומות הטובים והממלצים ביותר בכל סלובקיה.
ובנוסף לכך חבילות הנופש שלנו הן המומלצות ביותר, אחרי בדיקה אישית שלנו וניסיון עם שירות נותני.

בכל מה שקשור לנופש בסלובקיה אתם יכולים לסמוך על הניסיון הרב שלנו ועשרות אלפיי נוסעים שנסעו דרכינו ממליצים עלינו פה אחד בכל הרשתות.